blank
FILMY
" ( - . 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 A B C Č D Ď E F G H Ch I Í J K L Ľ M N O Ó P Q R Ř S Ś Š T Ť U Ú V W X Y Z Ž
Všechny filmy
FILMDAT poradna - Téma: Natáčení - Výpis zpráv:Výpis zpráv:


Jan-Karel
Zaregistrován:
27.12. 2013
Název příspěvku:   prázdná ulice bez aut
Prosím o radu..potřebuji natočit pár záběrů v ulici kde nejsou zaparkovaná auta..oficální zábor si nemohu dovolit zaplatit,židle s provázkem stěhování je zase moc málo..Děkuji za radu!
Vloženo: 27.12.2013 11:28:26     


sika
Zaregistrován:
27.02. 2007
Název příspěvku:   Re: prázdná ulice bez aut
Mě napadá snad jen natočit si tu ulici ze stejného místa například v době, kdy je volná jedna strana a pak kdy je volná druhá strana a pak to ve střižně spojit. Případně pořídit tolik záběrů, aby jejich složením dal tu prázdnou ulici dohromady. Následně to pak pomocí masek v After Effectu dát dohromady. Záběry je ovšem dobré pořídit za stejných světelných podmínek, což by mohl být trochu problém. Nepíšte, zda se má na té ulici dít nějaká akce. Ta by se pak musela do záběru naklíčovat. (nebo zatelefonovat, že tam vybouchne bomba a policie vám to vyklidí - to byl humor, to nedělejte smile )
Vloženo: 05.01.2014 14:32:00     


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server

blank