Projekce v pátek 9. října 2009 od 17,30 hodin
Umění ohně - Eduard Mocek, Frýdek-Místek, DVD, 14 min., I. kat.
Když prší - Vladislav Františ, Kroměříž, DVD, 6 min.,III. kat.
Rose - Jiří Kafka, Přerov, DVD, 5,30 min.,III. kat.
Bysta - Petr Baran, Brno, DVD, 11 min., III. kat.
Kroměříž - Andrej Danóczi, Slovensko, DVD, 7 min., III. kat.
SCIOLA: Oltre la Pietra - Franco Fais, Itálie, DVD, 15 min., I. kat.
Triumf klarinetu - Ladislav Františ, Kroměříž, DVD, 15 min., I. kat.
Baroko nad Cidlinou - Lubomír Havrda, Pardubice, DVD, 18 min., I. kat.
Laco Déczi - Václav Fořt, Praha, DVD, 13 min., I. kat.
Vykoupení - Jan Křivý, Žatčany, DVD, 6 min., I. kat.
Pomsta loutek - Bohumír Novák, Nové Město n.Mor., DVD, 5 min., II. kat.
Tusta Terrena - Jan Novák, Domažlice, DVD, 9 min., I. kat.
Camargue - Martí Arano Oller, Španělsko, DVD, 15 min., I. kat.
Já - Jakub Zvoníček, Těptín, DVD, 9 min., III. kat.
Variace na známá témata - Ladislav Františ, Kroměříž, DVD, 13 min., III. kat.
ART MIX 2008 - Pavel Strnad, Brno, DVD, 10 min., I.kat.,
Projekce v sobotu 10. října 2009 od 9 00 hodin
Houslaři - Jiří Beneš, Dvůr Králové n.L., DVD, 19 min., I. kat.
O zraku a vodě - Zdeněk Zícha, Frýdek-Místek, DVD, 6 min., III. kat.
Hrad opäť ožil - Slavomír Chmela, Slovensko, DVD, 12 min., I. kat.
The Redemption - Tomáš Dohnal, Nejdek, DVD, 15 min., I. kat.
Neboj s větrnými mlýny - Lenka Císařová, Kutná Hora, VHS, 13 min., I. kat.
Do konca života - Vojtech Balaško, Slovensko, DVD, 7 min., I. kat.
Jakoby by se mě dotkla jakási předzvěst smrti - V. Franče, Pha, DVD, 19 min., III. kat.
Dopis Mistra Balka - Bohumil Kheil, Praha, DVD, 8 min., III. kat.
Dobrý člověk - Jan Vačlena, Hradec Králové, DVD, 18 min., I. kat.
Knot in Motion - Frank Baker, Anglie, DVD, 4 min., III. kat.
Čert aby to vzal! - Radoslav Horák, Zábřeh na Mor., DVD, 5 min. , II. kat.
Weiss - Florian Grolig, Německo, MiniDV, 6 min., II. kat.
Reminiscence - Ladislav Františ, Kroměříž, DVD, 12 min., III. kat.
Přestávka na oběd
Básník světla - Petr Baran, Brno, DVD, 10 min., I. kat.
Autoškola pro nastávající otce - B. Novák, N. Město na Mor., DVD, 4 min., II. kat.
Detvanské kríže - Jozef Weis, Slovensko, DVD, 9 min., I. kat.
Chalupníček a myška - Jakub Kadera, Praha , DVD, 8 min., II. kat.
NO! - Oskar Siebert, Německo, DVD, 2 min., III. kat.
Mafiáni - Bohumír Novák, Nové Město na Mor., DVD, 3 min., II. kat.
Štefan Siváň z Babína - Lubor Patsch, Slovensko, DVD, 18 min., I. kat.
Bitva 2009 - Vladislav Františ, Kroměříž, DVD, 7 min., III. kat.
Narozeniny - Radoslav Horák, Zábřeh na Mor., DVD, 3 min., II. kat.
Bude z vás jiný člověk - Michal Pandula (FS Foxymon), Brno DVD, 11 min., II. kat.
Jeskynní ptáci - Vladimír Císař, Kutná Hora, VHS, 11 min., I. kat.
Na tej Detve - Emil Chlebničan, Slovensko, DVD, 12.min., III. kat.
Obrázky pro radost - Ladislav Františ, Kroměříž, DVD, 7 min., I. kat.
|