09.45 – 10.00 Zahájení soutěže
10.00 – 11.15 I. blok projekce
11.20 – 11.50 Beseda o promítnutých filmech a rozborový seminář
12.00 – 13.00 Přestávka na oběd
13.00 – 14.15 II. blok projekce
14.20 – 14.55 Beseda a seminář
15.00 – 16.05 III. blok projekce
16.10 – 16.40 Beseda a seminář
16.45 – 17.00 Vyhlášení oceněných snímků a předání cen
17.00 – 19.00 Projekce na přání autorů, rozborový seminář
I.blok
THE MIRROR (07:31 H)
Zuzana Hamuláková, Gymnázium Fr. Palackého,Valašské Meziříčí
INNOCENCE (01:14 E)
Tomáš Ferbas, SŠAK Hradec Králové
JAK TO VIDÍ DĚTI (05:18 D)
Alžběta Fridrichová, Patricie Ferková. Kateřina Novotná,
Gymnázium a S0Š dr. V. Šmejkala Ústí n.L.
MISTR „S“ (25:20 H)
Jiří Česák, SŠAK Hradec Králové
FREESTYLE SKOKY (04:07 E)
Jiří Gregorovič, SPŠS Valašské Meziříčí
FRANTIŠEK HRUBÍN A CHLUM U TŘEBONĚ (13:22 D)
Daniel Řezníček, Gymnázium Třeboň
HERE COMES THE RAIN (02:30 E)
Michal Plodek, SŠAK Hradec Králové
NUDA NA CHATĚ (01:42 E)
Robert Indrák, SPŠS Valašské Meziříčí
DEEP (01:10 E)
Jakub Macháček, SŠAK Hradec Králové
KDYBY NĚCO, TAK NIC (06:16 E)
Anna Kadlečková, UA při ZŠ Pouchov Hradec Králové
II. blok
VÝLET (04:00 E)
Šimon Levitner, SŠAK Hradec Králové
ADVENTURES OF BIG EARS AND PING PONG (16:10 H)
Vuong Do Bao, Gymnázium a S0Š dr. V. Šmejkala Ústí n.L.
ATELIÉR (01:00 A)
Petra Míková, VOŠONSPŠO Praha
TETA IRMA (08:31 H)
Lucie Moravčíková, Johana Vančurová, Irma Horáková,
Gymnázium Fr. Palackého,Valašské Meziříčí
THE BLOODY BEETROOTS (02:30 E)
Šimon Levitner, SŠAK Hradec Králové
POMÁHEJ (08:06 H)
Jan Gula, UA AMBROZIA při ZŠ Pouchov Hradec Králové
ZKRAT(KY) (03:15 H)
Daniel Řezníček, Gymnázium Třeboň
THE RACE AGAINST TIME (02:34 E)
Ester Matochová, SPŠS Valašské Meziříčí
ŽIVOT NA KOLEČKÁCH (18:30 D)
Martin Gažar, Dětská televize, Liberec
LIDI JSOU ZVĚŘ (04:40 H)
Jan Vacke, SŠAK Hradec Králové
III. blok
FAKULTNÍ NEMOCNICE (04:40 E)
Jakub Macháček, Tomáš Ferbas, SŠAK Hradec Králové
GENIUS LOCI (10:04 H)
Eliška Holmanová, Gymnázium Fr. Palackého,Valašské Meziříčí
ADORE (05:20 A)
Petra Míková, VOŠONSPŠO Praha
CONSCIENCE (03:50 H)
Kristýna Kamenická, SŠAK Hradec Králové
A CO KDYŽ JE VŠECHNO JINAK (02:22 A)
Kristýna Tauchmanová, Gymnázium a S0Š dr. V. Šmejkala Ústí n.L.
RTĚNKA DROGOU (09:21 H)
Klára Pernická, Zuzana Mikulenková, Barbora Klabníková, Gabriela Kabeláčová,
Gymnázium Fr. Palackého,Valašské Meziříčí
MATURITA (06:00 H)
Martin Dufek, Gymnázium F.M. Pelcla, Rychnov n.Kn.
CLARENDON (01:00 E)
Filip Hepnar, SŠAK Hradec Králové
HOM(I)E (12:59 H)
Daniel Kováč, Josef Lavický, Vítězslav Kučera,
Gymnázium Fr. Palackého,Valašské Meziříčí
SWITCHER (02:35 E)
Šimon Levitner, SŠAK Hradec Králové
MIMES´ WAR (02:56 E)
Kateřina Novotná, Alžběta Fridrichová, Patricie Ferková.
Gymnázium a S0Š dr. V. Šmejkala Ústí n.L. |