Pátek 1. května 2015
16.00 - 18.00 prezence a ubytování účastníků
18.00 zahájení, I. blok projekce
19.30 večeře
20.30 - 22.00 II. blok projekce
Sobota 2. května 2015
08.00 - 09.00 prezence účastníků
09.00 - 10.30 III. blok projekce
11.00 - 12.30 IV. blok projekce
12.30 - 13.30 oběd
13.30 - 15.00 V. blok projekce
15.30 - 16.30 projekce vybraných filmů CSNFT CV 2014
17.00 - odborný seminář a pohovor autorů s porotou
19.00 - vyhlášení výsledků, předání cen
19.30 - večeře, společenský večer
Složení projekčních bloků
Pátek 1. 2. 2015
I. blok projekce 18.00 - 20.00 hod.
1. máj na Bezděkově - Josef Šilar, reportáž (13´00)
Film o filmu „Poslední propadne peklu“ - Danuše Kubátová, dokument (11´33)
Happy furt - Václav Veselý, animované (1´05)
Pan X - Jakub Sloup, hraný (5´14)
Čechie - Karel Tvrdík, reportáž (18´30)
Mobilní telefon - Karel Konfršt, 1´film (1´00)
Moje sladké dřevo - Petr Berger, dokument (8´00)
Příprava mezinárodní výstavy chryzantém - Jana Čermáková, reportáž (9´15)
Šeptouchovská skála - Vladimír Křivánek, dokument (17´10)
Pasta a kartáček - Bohumír Novák, animované (1´00)
Kadeřnictví - Jakub Sloup, dokument (2´59)
Sobota 2. 5. 2015
II. blok projekce 9.00 - 10.30 hod.
AZ - cup - Stanislav Tomášek, reportáž (6´41)
VACCAM - Jaroslav Nykl, animované (10´00)
Směj se paňáco - Bohumil Kheil, dokument (9´56)
Sirotek - Jaroslav Beran, hraný (25´55)
Day - Z - Petr Havlíček, hraný (10´30)
Mr. BOMBAstic - LadisPachmuch, animované ( 2´55)
Nebojte se modelů - Tomáš Jung, reportáž (8´40)
III. blok projekce 11.00 - 12.20 hod.
Kmotr. Poslední v Čechách - Tomáš Jung, dokument (15´30)
Výlet na jezero Sandberg - Rudolf Čermák, reportáž (6´52)
O znaku pražském - Bohumil Kheil, animované (11´11)
Krocan na Whisky - Jakub Sloup, hraný (8´16)
Dědova mísa - Bohumír Novák, animované (2´30)
Procházka - Pavel Kubát , 1´film (0´53)
Veliké hobby - Milan Dlesk, dokument (10´43)
Omyl - Bohumír Novák, animované (1´00)
Pyžámko - Jakub Sloup, hraný (3´57)
Obrázek z domova - Karel Tvrdík, dokument (4´30)
IV. blok projekce 13.30 - 14.50 hod.
Marcela - Danuše Kubátová, dokument (12´25)
TyjátrFest report - Jakub Sloup, reportáž (5´10)
Ztracená - Václav Veselý, hraný (10´35)
Jiřinky ve Velkých Opatovicích - Jana Čermáková, reportáž (9´40)
Halloween party - Jakub Sloup, reportáž (3´41)
Polabí - Milan Dlesk, dokument (12´34)
Laskavost - Bohumír Novák, animované (1´00)
Stačí se jen dívat - Václav Veselý, dokument (10´40)
Moje banjo - Bohumír Novák, animovaný klip (2´00) |