|
Soutěže › Seniorforum › Filmy
| | Název | Seniorforum
| Rok konání | 2016
| Ročník | 23.
| Termín konání | 02.12.2016 - 03.12.2016
| Uzávěrka | 15.11.2016
| Anotace | Mezinárodní soutěž
| Místo konání | Dům kultury v Kroměříži
| Okres | Kroměříž
| Stát | Česká republika
| Web | http://www.csfv.org
|
Propozice
Program Filmy Výsledky
|
| Přihlášené filmy
| Pátek 2. prosince 2016
BLOK 1 Projekce 17:00 – 18: 40 hodin (93 minut)
01. Dětská opera Praha - Václav Fořt .mp4 16:9 13 minut
02. To byla UNICA 2016 - Jaroslav Kolčava .mp4 16 9 15 minut
03. Nejstarší zvonár na Spiši - P.Leško, Št.Bartko .mp4 16:9 7 minut
04. Trochu o vejcích, sochách… - Bohumil Kheil DVD 4:3 9 minut
05. Básník dřeva - Eduard Mocek DVD 4:3 15 minut
06. Moje město - Ladislav Ženožička DVD 16:9 9 minut
07. Švajčarsko- alpské rozprávky - Mirolav Kalach .mp4 16:9 15 minut
08. Startswith Smile - Henk van de Meeberg DVD 16:9 10 minut
BLOK 2 Projekce 18:55 –20:40 (114 minut)
09. Emerich Rath - Miroslav Trudič DVD 16:9 14 minut
10. Izba revolučních tradicií Vlad. Šturdík .mp4 16:9 8 minut
11. Dvojčata Karel Černý .mp4 16:9 15 minut
12. L. a St. Bartůškovi Věra Bergerová(Berger) DVD 4:3 14 minut
13. Bratrušov – chata u Dittmanů Jar. Pokorný DVD 16:9 7 minut
14. Final Border - Henk van de Meeberg .mpg 16:9 8 minut
15. ALS - Irena Dostálová DVD 16:9 8 minut Nádražní 47
16. Gazdovanie na Hriňovských Lazoch - Pavol Piroha .mp4 16:9 15 minut
17. Priepust - Milan Leng .mp4 4:3 6 minut
18. Tachlovická hrouda - Zdeněk Sojka DVD 16:9 10 minut
Sobota 3. prosince 2016
Blok 3 Projekce 09:00–10:40 hodin (102 minut)
19. Orloj v Hybiach - Lubor Patsch .mp4 16:9 7 minut
20. Petrohradské leporelo - Lad. Františ .mp4 16:9 10 minut
21. Legiovlak pro paměť národa - Zdeněk Zícha DVD 16:9 9 minut
22. Mažoretky 2016 - Josef Pěnička DVD 16:9 15 minut
23. Vesmírna - Petr Baran DVD 4:3 15 minut
24. Výstava - Eduard Pech .mp4 16:9 7 minut
25. Poslední hosté v Šantánu - Zdeněk Zícha DVD 16:9 15 minut
26./ Hostýnské memento - Stan. Domanský .mp4 16:9 5 minut
27. It Starts with a Smile - Henk van de Meeberg DVD 16:9 10 minut
Blok IV Projekce 10:45–12:15 hodin (92 minut)
28. Legionářský vlak - Zdeněk Sojka DVD 16:9 9 minut
29. Filmotéka - Dr. Červeňa Lubor Patsch .mp4 4:3 15 minut
30. Květy 2015 - Jana Čermáková DVD 16:9 5 minut
31. At anEscalator - Dieter bPrill DVD 4:3 6 minut
32. Význam hospodaření s vodou - Vladimír Přibyl mp4 16:9 11 minut
33. Poklad - Ivo Renotiére DVD 4:3 12 minut
34. Boa Vista očima turistů - Mgr. Alena Krejčová .mp4 16:9 13 minut
35. Vilém Kreibich maliar a dizajnér - Miloš Slávik .mp4 16:9 5 minut
36. Podivuhodná neděle - Eduard Pech mp4 16:9 7 minut
Sobota 3. prosince 2016 – odpolední projekce
Blok V Projekce 14:00 – 14:35 hodin
37/ Expedice Gasherbrum - Pavel Kubát .mp4 16:9 10 minut
38/ Zastávka - Miroslav Macega .mp4 16:9 11 minut
39/ EVULERO - Dieter Prill DVD 4:3 9 minut
Projekce kategorie filmů do 3 minut
Projekce 14:40 –15:30 hodin (29 minut)
01. Jožin z bažin - Stan. Domanský .mp4 16:9 2,30 minut
02. Holub - Petr Přibyl .mp4 16:9 2 minuty
03. Argument - Ing. Arnošt Lukeš .mp4 16:9 1 minuta
04. Regensburg - Oskar Siebert DVD 4:3 3 minuty
05. Ach, synku - Ivo Renotiére DVD 4:3 1 minuta
06. The Columbia River - Míla Werbik .mp4 16:9 2 minuty
07. Cedar Breaks National Monuments - Míla Werbik .mp4 16:9 2 minuty
08. Dráma na Klačianskej podkove - Pavol Piroha .mp4 16:9 3 minuty
09. Návštěvníci - Pavel Kubát .mp4 16:9 2 minuty
10. Opravář - Petr Chmela .mp4 16:9 1 minuta
11. Koukejte vycouvat - Jaroslav Nykl .mp4 4:3 2,30 minut
12. Hledání pokladu - Antonín Šácha .mp4 16:9 3 minuty
13. Dobrá rada - Jan Křivý DVD 4:3 1 minuta
14. Zrada - Zdeněk Patzenhauer mp4 16:9 1 minuta
15. Léčitel - Petr Chmela mp4 16:9 1 minuta
16. Sluníčko - Jan Křivý DVD 4:3 1 minuta
|
|
FILMDAT z. s.
IČ: 22866183
E-mail:
info@filmdat.cz
Tel:
602458782
Skype:
jaroslavsika
ICQ:
128262698
|