|
Soutěže › KFF (KurzFilmFestival) › Propozice
| | Název | KFF (KurzFilmFestival)
| Rok konání | 2017
| Ročník | 23.
| Termín konání | 30.06.2017 - 02.07.2017
| Uzávěrka | 15.05.2017
| Anotace | Mezinárodní festival
| Místo konání | Kino Toni, Antonplatz1, 13086 Berlin
| Okres | -
| Stát | Německo
| Web | http://www.ars-cinema.de
|
Propozice
Program Filmy Výsledky
|
| Program
| Freitag 30. 6. 2017
16:00 - 16:30 Eröffnung, Begrüßung
16:30 - 16:40 Tanzgruppe "No Limit"
16:40 - 17:00 Pause
17:00 - 17:00 Filmblock Filmschulen /unabhängige Autoren
17:00 - 17:07 Das Brot - Manne Baghdasarian (Armenien)
17:07 - 17:21 Die Rückkehr - Aliaksei Paluyan (Belarus / Deutschland)
17:21 - 17:30 ГРАЖДАНИНЪТ - PETIA DINOVADINOVA (Bulgarien)
17:30 - 17:49 Fremde - Jonathan Behr (Deutschland)
17:49 - 18:09 14,74 oder Das Streben nach Mittelmäßigkeit - Regina Dietl (Deutschland)
18:09 - 18:19 Kaip daromi vaikai - Jorė Janavičiūtė (Litauen)
18:19 - 18:42 Pause
18:42 - 18:55 A Painted View - Theo Warnier (Niederlande)
18:55 - 19:11 Urodziny - Michal Toczek (Polen)
19:11 - 19:29 Soukrome lekce - Patrik Ulrich (Tschechische Republik)
19:29 - 19:47 Getäuscht - Maryna Dymshyts (Ukraine)
19:47 - 19:55 Gerbera - Sascha Fersch (Deutschland)
19:55 - 20:18 Pause
20:18 - 20:25 Courage - Jean-Luc Julien (Deutschland)
20:25 - 20:47 ЛИЦА - Hanis Bagashov (Mazedonien)
20:47 - 20:57 Mai - Marta González (Spanien)
20:57 - 21:12 поле клевера - Natalia Tumova (Russische Föderation)
21:12 - 21:35 Pause
21:35 - 21:45 SHAME - Lívia Havlíčková (Slowakische Republik)
21:45 - 21:51 In Darkness - Alina Cyranek (Polen)
21:51 - 21:57 Alpha V. Charly - Anthony C. Cajan (Frankreich)
21:57 - 22:04 Goru Bihu Song - Axl Hazarika (Indien)
22:04 - 22:27 Pause
22:27 - 22:43 Рондо-каприччиозо - IGOR VOLCHEK (Belarus)
22:43 - 23:03 We Take You - Media School Hamburg (Deutschland)
23:03 - 23:15 Pause
23:15 - 00:00 Bus-Shuttel
Samstag 1. 7. 2017
14:00 - 14:10 Kurze Begrüßung
14:10 - 14:30 Jurydiskussion
14:30 - 14:40 The Death of Eduard Zak - Ian Woodward (England)
14:40 - 14:47 Pomirenje - Isabela Franolić (Kroatien)
14:47 - 14:58 Rest of my life in the hometown - CHAN JOO CHANG (Rep. of Korea)
14:58 - 15:18 Pause
15:18 - 15:38 Jurydiskussion
15:38 - 15:47 Pověst o Bílé paní - Jan Stěhule (Tschechische Republik)
15:47 - 15:56 A SECOND... TO ETERNITY - Ana Andonova (Mazedonien)
15:56 - 16:09 Návrat zubrů a koní do české krajiny - Jaroslav Kolčava (Tschechische Republik)
16:09 - 16:18 Blisko - Mateusz Wyszogrodzki (Polen)
16:18 - 16:25 Es ist besser, stehend zu sterben, als kniend zu leben - Karsten Kraatz (Deutschland)
16:25 - 16:30 Es war einmal - Franz Roch (Österreich)
16:30 - 16:50 Pause
16:50 - 17:10 Jurydiskussion
17:10 - 17:32 Glück ist das Geheimnis der Zufriedenheit - Dietmar Schürtz (Deutschland)
17:32 - 17:38 Жертвы сети - Olga Kozlova (Estland)
17:38 - 17:44 Бумажная история - Anna Podkovkina (Russische Föderation)
17:44 - 17:49 Tort - Anita Kremm (Estland)
17:49 - 17:55 SCHLEHMIL EMIL - Stanislav Domanský (Tschechische Republik)
17:55 - 18:01 Die Lichtung - Paula Wittich (Deutschland)
18:01 - 18:06 Schweigen ist Gold - Dima Erschow (Russische Föderation)
18:06 - 18:10 STRANGER - Matej Kováč (Slowakische Republik)
18:10 - 18:30 Pause
18:30 - 18:53 Jurydiskussion
18:53 - 19:14 Pára v srdci - Zdeněk Zbořil (Tschechische Republik)
19:14 - 19:19 Eko - Jurica Nikolić (Kroatien)
19:19 - 19:22 42826 - Ladislav Ženožička (Tschechische Republik)
19:22 - 19:26 Mrak film - Nika Božić (Kroatien)
19:26 - 19:29 Joga po slovensky - Jan Kuska (Slowakische Republik)
19:29 - 19:33 Rozchod - Danuše Kubátová (Tschechische Republik)
19:33 - 19:36 Рефлекс - Oleksey Golubkov, (Ukraine)
19:36 - 19:40 Brücke übern Himmel - Inna Pilikina (Russische Föderation/Deutschland)
19:40 - 19:44 Kulgemine - Väino Valdmann (Estland)
19:44 - 19:48 Dome, slatki dome - Sven Balen (Kroatien)
19:48 - 19:52 Na to musíš mít koule! - Martin Bohadlo (Tschechische Republik)
19:52 - 19:58 Booba. Cherdak - Alexey Kotenochkin (Russische Föderation)
19:58 - 20:01 ????? - Tair Safiulin (Estland)
20:01 - 20:04 The Universum - Polina Pavlova (Russische Föderation)
20:04 - 20:07 ϹамЫй лучший друг - Daniil Novikov (Russische Föderation)
20:07 - 20:27 Pause
20:27 - 20:50 Jurydiskussion
20:50 - 21:06 Fallen Nature - Dennis Gerecke (Deutschland)
21:06 - 21:13 Language of Love - Jean-Luc Julien (Deutschland)
21:13 - 21:28 Die Goldfeder - Dieter Primig (Deutschland)
21:28 - 21:36 ARACHNE - Dieter Leitner (Österreich / Deutschland)
21:36 - 21:47 SAMA SŁODYCZ - Dave Lojek (Deutschland / Polen)
21:47 - 22:15 Pause
22:15 - 22:30 Abfahrt Bus-Shuttle zum ABACUS Tierpark Hotel
|
|
FILMDAT z. s.
IČ: 22866183
E-mail:
info@filmdat.cz
Tel:
602458782
Skype:
jaroslavsika
ICQ:
128262698
|