|
Soutěže › Tatranský kamzík › Filmy
| | Název | Tatranský kamzík
| Rok konání | 2017
| Ročník | 26.
| Termín konání | 19.10.2017 - 21.10.2017
| Uzávěrka | 07.09.2017
| Anotace | Mezinárodní soutěž
| Místo konání | Restaurace Rout 66, Garbiarska 627, Liptovský Mikuláš
| Okres | Liptovský Mikuláš
| Stát | Slovenská republika
| Web | http://www.lks.sk
|
Propozice
Program Filmy Výsledky
|
| Přihlášené filmy
| Piatok 20. 10. 2017
I. súťažný blok 13:00 – 14:00
01) Guráň Andrej a Kuska Ján – O CENU PRIEVALCA (12:40)
02) Hájek Lubomír - BLÁZEN A MOTÝL (25:47)
03) Křivý Jan - PAN PROFESOR (19:00)
II. súťažný blok 14:15 – 15:15
04) Přibyl Vladimír - VÝZNAM HOSPODAŘENÍ S VODOU V KRAJINĚ (11:00)
05) Rybín Peter - VÝSTUP NA KRIVÁŇ (8:10)
06) Šolc Miroslav – SBĚRATEL DVD (20:28)
07) Mandolesi Rolf - MALA TEMPORA (5:00)
08) Valenta Martin – VODNÁ PÍLA (13:12)
III. súťažný blok 15:30 – 16:30
09) Domanský Stanislav – KOSECKÉ PÍSNĚ (8:30)
10) Chlebničan Emil - NOVÉ ZA STARÉ (12:00)
11) Strnad Pavel - OSTATKY (7:00)
12) Kolčava Jaroslav – NÁVRAT ZUBRŮ A DIVOKÝCH KONÍ DO ČESKÉ KRAJINY(10:25)
13) Ondo Jaroslav – 30 000 (18.00)
IV. súťažný blok 17:00 – 18:00
14) Cihla Bohuslav - CHLAPI NA HOŘE (20:00)
15) Ohurniak Milan –ALPINE ROUTE (10:00)
16) Weis Jozef - PUTOVANIE ČÍNOU (17:00)
17) Vovk Dimitry - WEDDINGBRIDECAKE (10:35)
V. súťažný blok 19:00 – 20:00
18) Kaňák Milan - KRÁTKÁ ZPRÁVA O DLOUHÉM SUCHU (16:03)
19) Křivý Jan - KDE BŮH HOSPODAŘÍ (18:00)
20) Kuska Ján – FAŠIANGY V JAMNÍKU (15:00)
21) Valenta Martin – NAOZAJSTNÝ RYBÁR (9:23)
VI. súťažný blok 20:15 – 21:30
22) Patsch Ľubor – TRADIČNÉ OVČIARSTVO NA LIPTOVE (24:15)
23) Kráľ Pavol - FERDYŠ (8:45)
24) Vačlena Ján – PROTRŽENÁ (11:30)
25) Kuska Ján - ĽUBOR PATSCH, MUZIKANT S KAMEROU (27:46)
Sobota 21. 10. 2017
VII. súťažný blok (8:30 – 10:00)
26) Surý David - SULTANÁT OMÁN (19:00)
27) Miroslav Buzrla – VANDROVALI HUDCI – VDOVEC (28:00)
28) Baran Petr - ŽÍTKOVÁ –MIZEJÍCÍ? (22:50)
29) Borissova Aleksandra – SOLUTSEVO (17:35)
VIII, súťažný blok (10:15 – 11:45)
30) Kováč Stanislav - HORY, BATOH, KAMERA 2. časť (19:50)
31) Ohurniak Milan – BOKAMI ZÁPADNÝCH TATIER (7:59)
32) Zdeněk Zbořil – PÁRA V SRDCI (18:09)
33) Kuska Ján - PANtastický festival (25:15)
34) Obrazceva Yulia - EMBRU (8:00)
IX. súťažný blok (12:00 – 13:00)
35) Valenta Martin – NAOZAJSTNÝ VČELÁR (10:12)
36) Vovk Dimitry - THE BREATH OF THE EARTH (11:53)
37) Patsch Ľubor – SOCHY A OBRAZY ANDIKY BERÁKOVEJ (9:08)
38) Kuska Ján – JÁN KUDLIČKA TRANSFORMÁCIE (19:57)
39) Schweiger Wolfgang - DER VERKLÄRTE PARADIS (11:00)
|
|
FILMDAT z. s.
IČ: 22866183
E-mail:
info@filmdat.cz
Tel:
602458782
Skype:
jaroslavsika
ICQ:
128262698
|